اطلاعیه شماره ۴: کارگاه‌های آموزشی هشتمین رقابت استارکاپ

اطلاعیه شماره ۴: کارگاه‌های آموزشی هشتمین رقابت استارکاپ

 

دبیرخانه رقابت استارکاپ، جهت آمادگی شرکت‌کنندگان هشتمین رقابت استارکاپ، سه کارگاه آموزشی برگزار می‌کند. این کارگاه‌ها به صورت اختصاصی و رایگان برای شرکت‌کنندگانی که تا پایان ساعات اداری روز شنبه ۲۱ مرداد نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند، برگزار می‌شود. اطلاعات این کارگاه‌ها بدین شرح است:

 

کارگاه نجوم رصدی و ابزارهای رصدی
یکشنبه ۲۲ مرداد ساعت ۱۵
مدرس: امیرعلی مومنی و دارا تیموری‌فر

 

کارگاه اخترفیزیک: تولد تا مرگ ستارگان
دوشنبه ۲۳ مرداد ساعت ۱۹:۳۰
مدرس: احسان ابراهیمیان

 

کارگاه نقشه گنج
سه‌شنبه ۲۴ مرداد ساعت ۱۳
مدرس: عطا مرادی و افشین فروتن

 

در این کارگاه‌ها ابتدا به مباحث پایه می‌پردازیم و سپس نکات تکمیلی جهت آمادگی در رقابت استارکاپ را بررسی می‌کنیم. برای ورود به کارگاه‌ها دقت داشته باشید که نام کاربری (کد ملی) و رمز عبور (شماره موبایل) را حتما با صفحه کلید انگلیسی وارد نمایید. حساب کاربری شما با اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام ایجاد شده است و با همان کد ملی و شماره موبایل جهت ورود به کلاس اقدام نمایید. ورود به کارگاه، بلافاصله پس از ورود مدرس امکان‌پذیر است. شرکت کنندگان تنها به صورت آنلاین و در بازه زمانی اعلام شده می‌توانند در کارگاه حاضر باشند و امکان دسترسی به ویدیو کارگاه وجود ندارد.

 

آخرین مهلت ثبت نام در استارکاپ ۱۴۰۲، پایان روز دوشنبه ۲۳ امرداد است و با توجه به ظرفیت محدود برنامه به کلیه علاقه‌مندان پیشنهاد می‌شود که ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند. هشتمین رقابت استارکاپ در روزهای ۲۶ و ۲۷ امرداد در کاروانسرای قصر بهرام واقع در پارک ملی کویر برگزار می‌شود. هزینه ثبت نام در هر دو بخش رقابتی و لانچ‌پد ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان است که برای شرکت‌کنندگان دوره‌های قبل با احتساب ده درصد تخفیف، ۱.۶۲۰.۰۰۰ تومان خواهد بود.

 

با آرزوی موفقیت
دبیرخانه رقابت استارکاپ

 

برچسب ها :